DO 15/07 Solid Partners op Business Meeting Twente 2010

Algemeen - DO 15/07

Business Meeting Twente is de ondernemersbeurs voor Twente.  Er zijn bijna 200 standhouders en ca. 6000 bezoekers. Het thema voor dit jaar is “efficiënt en energiek ondernemen”

Solid Partners zal daar komen te staan met een mooie ruimte stand van 20m2. Ook is Solid Partners "Business Partner" van Business Meeting Twente 2010. Op onze stand zal de aandacht vooral uitgaan naar onze Online Concepten. Op onze stand zullen we ons Office Hosting concept en Hosted Telefonie laten zien. Vanzelfsprekend kunnen we de bezoekers ook onze visie op conventioneel automatisering laten zien.

Tevens zal Solid Partners een themasessie organiseren. Die zal plaatsvinden in een besloten ruimte waar we een uur de tijd hebben. Voor deze thema sessie zijn 40 plaatsen beschikbaar. Het onderwerp van de themasessie zal zo snel mogelijk bekend worden gemaakt.

Wilt u zich voor deze themasessie inschrijven of wilt u een bezoek aan de beurs brengen neem dan contact op met Remko Zwoferink (rzwoferink@solidpartners.nl).