Welkom Mart ter Stal!
Sinds 2 november is ons salesteam een nieuwe collega rijker: Mart ter Stal is gestart als Accountmanager bij Solid Partners. Met zijn ruime commerciële ervaring, internationale achtergrond en interesse in IT brengt hij veel kennis én enthousiasme mee.
Van Hengelo via Seoul naar Solid Partners
Mart is 33 jaar en geboren en getogen in Hengelo. Na zijn studie Commerciële Economie aan Saxion in Enschede volgde hij een minor Bedrijfskunde in Seoul, Zuid-Korea. Daarna rondde hij zijn master Bedrijfskunde af aan de Universiteit Twente.
Zijn carrière begon bij AELS (Aircraft End-of-Life Solutions), waar hij als accountmanager veel internationale ervaring opdeed. Hij bezocht klanten en beurzen in onder andere Amerika, Engeland en Nederland en groeide binnen de organisatie door tot salesmanager van een productlijn.
Vervolgens maakte Mart de overstap naar Eaton in Hengelo. Hier gaf hij ruim 3,5 jaar leiding aan het inside salesteam aan de projectenkant. Toch begon het te kriebelen. Zijn interesse lag al langer bij IT en juist de snelheid en dynamiek van deze markt spraken hem aan.
Een bewuste stap naar IT
Die interesse bracht hem uiteindelijk bij Solid Partners.
"Ik heb altijd al affiniteit gehad met IT en de dynamiek van deze markt spreekt mij erg aan. Daarom ben ik bewust op zoek gegaan naar een commerciële functie binnen de IT."
Als Accountmanager gaat Mart zich richten op onze klanten, het uitbouwen van relaties en nieuwe commerciële kansen. Daarnaast hoopt hij vanuit zijn eerdere ervaring bij te dragen aan de verdere strategie en groei van ons salesteam.
"Ik heb er ontzettend veel zin in om samen aan de slag te gaan. Ik hoop mijn ervaring mee te kunnen brengen, maar kijk er vooral ook naar uit om veel van mijn nieuwe collega's te leren."
Wij zijn blij dat Mart voor Solid Partners heeft gekozen en wensen hem heel veel plezier en succes in zijn nieuwe rol.
Welkom bij Solid Partners, Mart!